Pendik Türbanlı Escort Ceren

 

Processing your request, Please wait....

Öncelikle şuan ilan sayfamda olup resimlerimi inceleyen ve beni beğenip yazımı okumaya başlayan kıymetli beyler. Hepinize kucak dolusu selamlarımı yolluyorum. Uzun süredir yapmayı planladığım kendi kişisel tanıtım sayfama hoş geldiniz. Bu yazıyı koymam da ki amaç hem benim hakkımda biraz bilgi sahibi olmanız hem de sizin bana ulaşmanızı sağlamaktır.

21 yaşındayım ve doğma büyüme İstanbulluyum. 168 cm boyundayım ve  46 kilo da fit ve bakımlı bir bayanım. Fit bir vücuda sahip olduğumu söyledim zaten ayrıca sürekli spor yapan formunu korumaya çalışan biriyim de. Üniversite mezunu, oturmasını kalkmasını bilen ve sizi kendime hayran bırakacak bir kadınım. Bu ilanı, özellikle kaliteli elit beylere ulaşabilmek için verdim. Genellikle seviyeli ve belli bir duruşu olan beylerle birlikte oluyorum. Ters ilişkiye girmiyorum, ısrar etmeniz durumunda direk beraberliğimizi bitiririm. Ayrıca her ikimizin de sağlığı için korunmasız ilişkiye de girmiyorum. Açık konuşayım, çok fazla görüşme de yapmayan bir bayanım. Çok fazla buluşma yaptığımı da söyleyemem. Hafta da en fazla 3. Yani birlikte olduğum kişi kendini bu konu da da özel hissedebilir.

Görüşmelerimi Pendik’te kendime ait evimde yapıyorum ve durumum da gayet iyi. Amacım biraz daha para biriktirip mesleği bırakmak. Son olarak Pendik ve çevresinde kedine güvenen eli açık beylerle beraber olmak isterim.

Telefon numaram:0537 295 27 49

Listing ID: N/A